Безтоварні операції з нереальними перевізниками – одна з найпоширеніших схем ухилення від оподаткування. Про це повідомили в ОВПП ДФС.

ТТН, їх оформлення, перевізники та замовники є об’єктом особливої уваги контролюючих органів.

Відпрацювання ризикових контрагентів, фінансово-господарських операції з зазначеними контрагентами, щодо умов перевезення, пунктів навантаження та пунктів доставки, водіїв, які здійснювали перевезення та самих власників транспортних засобів здійснюється за допомогою Єдиного реєстру податкових накладних, ІТС "Податковий блок", АІС "Митниця" та іншими наявними базами даних.

Значним кроком вперед у дослідженні операцій з перевезення є співпраця з Регіональним сервісним центром в м. Києві МВС України. Саме завдяки чому стало можливим оперативно отримувати інформацію про власників транспортних засобів та причепів.

 

Чи буде право на витрати за договором про надання автотранспортних послуг у разі відсутності ТТН, дізнайтесь із матеріалу газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»