Сума невиплаченої зарплати звільненого працівника та відшкодування  середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні оподатковується ПДФО та військовим збором на загальних підставах. Йдеться про ситуацію, коли ці виплати стягуються з рахунку роботодавця на підставі рішення суду. Саме про це ІПК ДФС від 11.05.2019 р. № 2100/С/99-99-13-02-03-14/ІПК.

Роботодавець у такому випадку нараховує, утримує та сплачує податок (військовий збір) від імені та за рахунок фізособи з такого доходу.

Водночас держвиконавець (Казначейство) не виступає податковим агентом, оскільки ЄСВ та інші обов'язкові відрахування утримуються у момент нарахування.

Дохід у вигляді суми невиплаченої зарплати є базою нарахування ЄСВ. Водночас дохід у вигляді відшкодування, нарахованого працівнику за час затримки розрахунку при звільненні (середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні), не є базою нарахування ЄСВ.

Нагадаємо: у разі невиплати з вини власника або уповноваженого ним органу належних звільненому працівникові сум у встановлені строки роботодавець  повинен виплатити йому середній заробіток за весь час затримки по день фактичного розрахунку. Звісно, якщо відсутній спір про їх розмір (ст. 117 КЗпП).

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»