ГУ ДФС у Київській області повідомляє платників податків, що відповідно до норм ПКУ, сільські, селищні, міські ради та ради об'єднаних територіальних громад, в межах своїх повноважень приймають рішення про встановлення місцевих податків та зборів.

При прийнятті рішення про встановлення місцевих податків та зборів обов'язково визначаються об'єкт оподаткування, платник податків і зборів, розмір ставки, податковий період та інші обов'язкові елементи, визначенні ст. 7 ПКУ з дотриманням критеріїв, встановлених розд. XII ПКУ для відповідного місцевого податку чи збору.

При цьому нормами ПКУ встановлено, що сільським, селищним, міським радам та радам об'єднаних територіальних громад, не дозволяється встановлювати індивідуальні пільгові ставки місцевих податків та зборів для окремих юросіб та ФОП і фізосіб або звільняти їх від сплати таких податків та зборів – п.п. 12.3.7 ПКУ.

 

Коли, у яких випадках і на яких підставах посадові особи органів Держаудитслужби можуть прийти з перевіркою на звичайне підприємство, дізнайтесь із матеріалу видання "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»