Податківці звертають увагу, що форма податкової декларації повинна містити необхідні обов'язкові реквізити і відповідати нормам та змісту відповідних податку та збору.

Перелік обов'язкових реквізитів, які повинна містити податкова декларація, визначені у п. 48.3 ПКУ.

Зокрема, обов'язковим реквізитом при заповненні декларації з податку на прибуток, є інформація про додатки, що додаються до неї, та є її невід'ємною частиною. При цьому у полі "Наявність додатків" декларації проставляється позначка "+".

У разі подання додатків до прибуткової декларації заповнюється поле "Додатки на __ арк.", в якому при заповненні декларації в електронному вигляді зазначається сумарна кількість візуально відокремлених сторінок додатків до декларації, інформація про які міститься у полі "Наявність додатків" декларації.

Враховуючи те, що заповнення поля "Додатки на __ арк." декларації носить інформаційний характер, відповідальність за його незаповнення або невірне заповнення не передбачена.

Роз’яснення з категорії 102.23.02 розділу "Запитання – відповіді з Бази знань" ЗІР (zir.sfs.gov.ua).

 

Чи можна не подавати порожню (нульову) декларацію з податку на прибуток, читайте в матеріалі газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»