У разі встановлення працівнику інвалідності оплачувати потрібно лише період тимчасової непрацездатності, визначений в листку непрацездатності, до дня встановлення інвалідності (встановлення іншої групи, підтвердження раніше встановленої групи інвалідності). А от день, коли фізособі встановили групу інвалідності, оплачувати не потрібно. На цьому наголошують спеціалісти Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області.

При цьому дні, коли МСЕК проводила огляд для встановлення інвалідності вважають днями, не відпрацьованими з поважної причини, які відносяться до тимчасової непрацездатності. Нагадаємо: такі дні  не оплачують і в подальшому при оплаті листків непрацездатності їх слід виключати із розрахункового періоду (див. лист Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 31.03.2010 р. № 04-06/Ш-155з-230).

За інформацією Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області

 

Правильно нарахувати лікарняні, оподаткувати та відобразити у звітності допоможе відбірка матеріалів газети «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до вищезазначених матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" – скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»