Новопризначений Голова Державної податкової служби Сергій Верланов назвав зловживанням ситуацію, коли великі компанії використовують для ведення бізнесу схему з фізособами-підприємцями. Однак уважає, що для вирішення цієї проблеми приймати нові закони не потрібно, а треба шукати аргументи в існуючому законодавстві, в судовій практиці, в Кодексі законів про працю.

Верланов назвав великим викликом для економіки те, що практично весь малий і середній бізнес так чи інакше пов'язаний з ФОПами і юридичними особами на спрощеній системі оподаткування.

«Реформа системи з ФОПами і спрощеною системою оподаткування на часі», - зазначив він.

В ході зміни цієї системи потрібно враховувати, що завдяки їй в Україні з'явилися цілі прогресивні галузі та високомобільні частини населення: IT, консалтинговий бізнес, креативна індустрія, підкреслив Верланов.

Відповідні заяви прозвучали в інтерв'ю Радіо НВ.

 

Питання, які виникають в діяльності приватних підприємців, розглядалися у матеріалах теми тижня «Приватні підприємці»  газети «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»