На думку спеціалістів відомства, працівнику-окладнику при відпрацьованій неповній місячній нормі праці зарплату слід  рахувати пропорційно відпрацьованому часу. При цьому потрібно виходити саме з кількості  відпрацьованих днів.

Тож якщо, наприклад, у травні співробітник відпрацював 20 робочих днів замість 21, то його зарплату слід рахувати шляхом множення денного заробітку працівника на кількість відпрацьованих ним робочих днів протягом місяця. При цьому денний заробіток обчислюють шляхом ділення посадового окладу працівника на кількість робочих днів згідно з графіком роботи за травень, тобто на 21.

Такий висновок посадовців Мінсоцполітики – не новий. Аналогічну думку вони уже висловлювали, зокрема, в листі  від 27.12.2017 р. № 2993/0/101-17.

Лист Мінсоцполітики України від 15.04.2019 р. № 553/0/206-19

 

Як порахувати лікарняні працівнику, який відпрацював неповний місяць і захворів, підкаже консультація «Розрахунок лікарняних: практичні приклади» газети «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до зазначеної консультації та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»