Для приведення нормативно-правових актів у відповідність із законодавством України Мінфін розробив Проект наказу «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів Міністерства фінансів України». Цим проектом пропонується скасувати (визнати такою, що втратила чинність) Інструкцію з бухгалтерського обліку податку на додану вартість, затверджену наказом Мінфіну від 01.07.1997 р. № 141.

Текст цього проекту був опублікований на офіційному веб-сайті Мінфіну у рубриці «Аспекти роботи»/«Законодавство»/«Проекти нормативно-правових актів».

Зауваження та пропозиції до проекту наказу будуть прийматися протягом 20 робочих днів з дня його оприлюднення на офіційній веб-сайті Мінфіну у письмовій та/або електронній формі за такими адресами:

  • Міністерство фінансів України, 01008, м. Київ-8, вул. Грушевського, 12/2 або 04071, м. Київ, вул. Межигірська, 11, e-mail: y.shevchuk@minfin.gov.ua;
  • Державна регуляторна служба України, 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, e-mail: mail@dkrp.gov.ua.

 

Про бухоблік ПДВ ми писали в таких матеріалах сервісу «Інтерактивна бухгалтерія»:

Для отримання доступу до матеріалів сервісу «Інтерактивна бухгалтерія» — скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»