НБУ відповів про можливість використання суб'єктами господарювання картки «ключ до рахунку».

У листі від 24.04.2019 р. № 57-0007/22460 НБУ наводить отриману від АТ «КБ «ПриватБанк» інформацію.

Картка «ключ до рахунку» є банківським продуктом, що за своїми функціональними властивостями належить до корпоративного електронного платіжного засобу, за допомогою якого її користувач має право ініціювати переказ коштів з поточного рахунку у порядку, визначеному договором та вимогами законодавства.

Раніше фахівці ДФСУ відзначили, що ані Положенням про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженим постановою Правління НБУ від 29.12.2017 р. № 148 (далі – Положення № 148), ані іншими нормативно-правовими актами не визначено поняття «картки «ключ до рахунку»».  Тож  рекомендували звернутися до НБУ як до розробника Положення № 148

 

Корпоративна картка — уже не розкіш, а засіб швидкого отримання готівки з рахунка підприємства. Що слід зробити для отримання корпоративної картки, як можна її використати і які правила відображення банківської картки в обліку? Про це йшлося в нашому матеріалі «Відкриття й облік платіжних карток на підприємстві»  газети «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»