ОВПП ДФС повідомляє про те, що під час реєстрації (перереєстрації/анулювання реєстрації) РРО, КОРО та акцизних складів здійснюється звірка з даними Єдиного банку даних про об’єкти оподаткування.

Відсутність об’єкту оподаткування або наявність в ньому неповної або помилкової інформації (наприклад, не зазначено код за КОАТУУ місцезнаходження об’єкта), перешкоджає процедурі реєстрації РРО та акцизних складів в СЕАРП та СЕ.

З огляду на це, проведіть інвентаризацію об’єктів оподаткування та, у разі необхідності, подайте оновлені дані.

Відповідно розд. VIII Порядку обліку платників податків і зборів повідомлення за ф. № 20-ОПП подається до контролюючого органу за основним місцем обліку, та може бути направленим у паперовому вигляді або засобами електронного зв'язку в електронній формі.

А також, нагадуємо, що інформацію про всі свої об’єкти оподаткування Ви можете переглянути в приватній частині Електронного кабінету.

Тож, дотримуйтесь норм податкового законодавства та не забувайте, що інформувати контролюючий орган про всі об'єкти оподаткування, не лише ваше право, а й обов’язок, встановлений п. 63.3 ПКУ.

 

Які товари дозволено продавати під час виїзної торгівлі через засоби пересувної мережі? Чи є обмеження, читайте в матеріалі газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»