Рішенням суду підтверджено правомірність дій Управління Держпраці в Івано-Франківській області щодо накладення штрафних санкцій за допуск працівника до роботи без належного оформлення трудових відносин.

В ході проведеного інспекційного відвідування у фізичної особи - підприємця, що займається роздрібною торгівлею продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами інспектором праці виявлено порушення ч. 3 ст. 24 КЗпП в частині допуску неповнолітнього працівника до роботи без належного оформлення із ним трудових відносин.

За дані порушення законодавства про працю Управлінням Держпраці в Івано-Франківській області на ФОП підприємця накладено штраф у розмірі 111 690 гривень.

Не погодившись з даним рішенням ФОП звернувся з адміністративним позовом до Івано-Франківського окружного адміністративного суду із проханням скасувати постанову з підстав її протиправності.

За результатами розгляду адміністративної справи суд дійшов до висновку , що ФОП допущено порушення  вимог ч. 3 ст. 24 КЗпП, а саме здійснено допуск неповнолітнього працівника до роботи без належного оформлення із ним трудових відносин, а тому рішенням Івано-Франківського окружного адміністративного суду визнано правомірними дії Управління Держпраці, а підприємцю відмовлено в задоволенні позовних вимог в повному обсязі.

 

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»