Прем’єр підкреслив, уряд визначив головним пріоритетом своєї роботи:

  • припинення економічного падіння;
  • відновлення економіки
  • капітальний ремонт країни.

У сфері економіки. Так, за три роки вдалося забезпечити мікрофінансову стабільність та економічне зростання. Темпи інфляції вдалося уповільнити. У 2018 - вперше за останні 5 років цей показник дорівнював майже 10%. Курс гривні за цей період залишається стабільним. При цьому держборг зменшився з 79 % до майже 61 % ВВП.

У сфері охорони здоров'я. В. Гройсман підкреслив, що швидко змінити систему, яка занепадала багато років, неможливо. На його переконання, завдяки зробленим крокам з кожним наступним роком система охорони здоров’я ставатиме лише якіснішою.

У сфері фінансового забезпечення громадян. Ще одним досягненням Гройсман вважає збільшення мінімальної зарплати. Прем'єр підкреслив, за останні три роки в доларовому еквіваленті вона зросла втричі.

У сфері оборони. Прем'єр пояснив, що можливість і шанс будувати успішну Україну забезпечили українські воїни. Україна нарешті має сильну армію. Фінансування армії з 2016 р зросло у 1,7 рази, у 2019 році становить 212 млрд грн. За 3 роки у 1,6 рази збільшено грошове забезпечення військовослужбовців ЗСУ. Військовослужбовці отримали понад 5,69 тис. квартир.

Інфраструктура. Очільник зазначає, що досі  слабкою ланкою залишається  - інфраструктура. Втім, ситуація поступово виправляється. Дорожній фонд відновив понад 6 тис. км асфальтового полотна. А залізничники побудували 7 тис вантажних вагонів.

На завершення прем'єр міністр України наголосив на необхідності продовження започаткованих змін і ухваленні системних рішень.

Звіт Прем'єра у слайдах знаходиться за посиланням.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»