Якщо підвищення посадових окладів відбувається щомісяця, то згідно з положенням пункту 11 Порядку право на індексацію не виникає, але лише за умови відсутності вже нарахованої суми індексації, оскільки зростає розмір посадового окладу. При цьому Порядок не передбачає норми щодо конкретного розміру, на який має зростати посадовий оклад. Такого висновку фахівці Мінсоцполітики у листі від 13.03.2019 р. № 24/0/214-19.

Однак Держпраці має дещо іншу позицію, розглядаючи випадки підвищення окладів (ставок) на 5 – 10 – 20 грн як уникнення проведення індексації, трапляються навіть спроби застосувати в цих випадках фінансовий штраф у розмірі 10 мінзарплат за кожного працівника.

У разі, якщо вже проводилось нарахування індексації, то у випадку підвищення посадового окладу відповідно до пункту 5 Порядку сума індексації мала визначатися як різниця між сумою індексації і розміром підвищення заробітної плати. Тобто сума індексації повинна була зменшуватися на суму підвищення заробітної плати.

Окремо зазначено, що пунктом 5 Порядку визначено, що працівникам підприємств і організацій, які перебувають на госпрозрахунку, підвищення заробітної плати у зв'язку із зростанням рівня інфляції провадиться у порядку, визначеному у колективних договорах, але не нижче норм, визначених Законом № 1282 та положень Порядку.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»