На офіційному сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства розміщено інформацію про те, що 23 квітня 2019 року о 10:00 відбудеться відкрите громадське обговорення пропозицій можливих змін у державні будівельні норми щодо кафе, ресторанів та інших закладів харчування.

Ці Норми встановлюють вимоги до проектування нових і тих, що реконструюються, підприємств харчування (закладів ресторанного господарства), які знаходяться у будинках, що стоять окремо, входять до складу багатофункціональних будинків і будинків іншого призначення, вбудовуються та прибудовуються до житлових будинків.

Вимоги цих Норм поширюються на проектування всіх типів підприємств харчування, незалежно від їх організаційно - правової форми і форми власності.

Норми не поширюються на проектування мобільних і сезонних підприємств харчування тимчасового функціонування, фабрик – заготівельних.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України продовжує роботу над вдосконаленням та оновленням державних будівельних норм.

Державні будівельні норми (ДБН) – обов’язкові до виконання нормативні акти, які використовуються під час проектування нових та реконструкції існуючих будівель, кварталів, мікрорайонів відповідно до їх призначення.

 

Чи обкладається податком на нерухомість площа магазину, розташованого на території ринку, дізнайтесь із матеріалу газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»