Управління Держпраці у Черкаській області довело правомірність накладення штрафу на ФОП у зв’язку з фактичним допуском працівника до роботи без оформлення трудового договору (під час інспекційного відвідування було встановлено, що в приміщенні по ремонту одягу, яке розміщене на території міського ринку, трудові обов’язки виконував працівник, з яким не укладено трудовий договір).

ФОП, доводячи неправомірність накладення штрафу, пояснював, що  приміщення по ремонту одягу було передане в оренду особі, яку виявили інспектори, і зазначена особа не є його найманим працівником, а є орендарем, який здійснює в приміщенні власну підприємницьку діяльність.

Однак суди як першої, так і апеляційної інстанції підтвердили факт порушення ФОП вимог трудового законодавства, встановивши, що:

  • надавати в оренду торгівельні місця і приміщення ринку має право лише спеціальний суб’єкт господарювання, який надає послуги з обслуговування та утримання торговельних місць, та є адміністрацією ринку (ФОП таким суб’єктом не являвся);
  • особа, яку виявили інспектори Держпраці, зареєстрована підприємцем через 5 днів після завершення контролюючого заходу, а тому в день його проведення вона не могла здійснювати у приміщенні по ремонту одягу власну підприємницьку діяльність.

 

Роботодавців може зацікавити матеріал «Трудовий чи цивільно-правовий договір: спростовуємо доводи Держпраці» сервісу «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до цього та інших матеріалів сервісу «Інтерактивна бухгалтерія» - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»