Працівниця одного із підприємств поцікавилася у ГУ Держпраці у Дніпропетровській області стосовно того який період має включатися до розрахунку суми компенсації за дні невикористаної відпустки, у випадку коли працівнику надається відпустка із послідуючим звільненням, при тому, що місяць надання відпустки та звільнення не збігаються.

ВІДПОВІДЬ: Незалежно від того, скільки заяв подаватиме працівник щодо надання відпустки з подальшим звільненням, відділу кадрів підприємства необхідно видати два окремих накази: про надання відпустки та про звільнення.

Це пов’язано з тим, що за Переліком № 578/5 зазначені накази мають різні строки зберігання: п’ять років - наказ про надання щорічної відпустки та 75 років - наказ про звільнення. Крім того ці накази зазвичай зберігаються в різних справах, зокрема, наказ про надання відпустки - у справі «Накази про надання відпусток», а наказ про звільнення - у справі «Накази з особового складу».

Першим варто видати наказ про надання відпустки з таким розрахунком, щоб виплатити працівникові зарплату й відпускні не пізніше ніж за три дні до початку відпустки.

З наказом про звільнення можна не поспішати (раптом працівник передумає звільнятися або захворіє та доведеться скасовувати наказ) і видати його за день - два до останнього дня відпустки (саме цей день буде днем звільнення), щоб встигнути оформити трудову книжку й розрахувати та виплатити працівникові всі належні суми відповідно до ст. 47, 116 КЗпП.

Компенсацію за невикористані дні щорічної відпустки, працівнику повинні виплатити в день звільнення.

За повідомленням сайту ГУ Держпраці у Дніпропетровській області.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»