На офіційному сайті Мінфіну розміщено наказ Міністерства фінансів України «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо складання у 2019 році місцевих бюджетів на середньостроковий період» від 29 березня 2019 року № 130.

Методичні рекомендації розроблені з метою посилення інституційної спроможності місцевих органів влади з питань середньострокового бюджетного планування.

У 2019 році планування місцевого бюджету на середньостроковий період може бути реалізоване шляхом складання проекту рішення про місцевий бюджет на плановий бюджетний період (2020 рік) та прогнозу місцевого бюджету на наступні за плановим два бюджетні періоди (2021–2022 роки).

Проект рішення про місцевий бюджет на плановий бюджетний період та прогноз місцевого бюджету на наступні за плановим два бюджетні періоди складаються відповідно до вимог, визначених ст. 76 та абз. 3 пп. 2 п. 49 розд. VI "Прикінцеві та перехідні положення" БКУ та з урахуванням вище згаданих Методичних рекомендацій.

 

Яким чином виділяються кошти з місцевого бюджету на виплату матдопомоги громадянам та чи підлягають вони оподаткуванню, дізнайтесь із матеріалу газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»