На офіційній сторінці в Facebook Мінфін повідомляв, що 5 квітня, о 16:00, НАДС завершило прийом документів від кандидатів на конкурс керівників Державної податкової і Державної митної служб.

Сьогодні, 9 квітня, відбудеться перший етап відбору – кандидати складатимуть іспит на володіння іноземною мовою. Далі на них очікуватимуть тестові завдання на знання законодавства та ситуативні рішення, а також проходитимуть співбесіду із серією запитань та відповідей.

Конкурс проводить Комісія з питань вищого корпусу державної служби. Конкурс буде відкритим. До процесу перевірки та оцінювання робіт будуть допущені українські та іноземні експерти, представники бізнесу, аби забезпечити неупередженість обрання кандидатів, які конкурсна комісія рекомендуватиме Уряду для призначення на посади керівників ДПС та ДМС.

Офіційна інформація про перелік кандидатів від НАДС буде оприлюднена 9 квітня після засідання Комісії.

 

Чи є строки давності для декларування бюджетного відшкодування, дізнайтесь із матеріалу газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»