На офіційному сайті Мінфіну оприлюднено проект наказу «Про затвердження форми заявки на переміщення пального або спирту етилового транспортними засобами, що не є акцизними складами пересувними, та Порядку її заповнення».

Як ідеться в повідомленні про оприлюднення проекту, в заявці передбачено зазначати:

  • товар переміщення (пальне/спирт етиловий);
  • включення/виключення транспортних засобів до(з) Переліку транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий;
  • розташування пункту навантаження/розвантаження;
  • дату початку/закінчення періоду транспортування.

Порядок складається з двох розділів.

У розділі І «Загальні положення» зазначаються вимоги до юридичних та фізичних осіб, які мають складати заявку, вказано реквізити, які вони мають заповнити, особливості підписання та передачі заявки до контролюючого органу. 

У розділі ІІ «Складання заявки на переміщення пального або спирту етилового транспортними засобами, що не є акцизними складами пересувними, та порядок її заповнення» зазначено особливості заповнення окремих граф заявки.

Передбачено, що заявка складається по кожній операції з переміщення пального або спирту етилового із зазначенням декількох транспортних засобів (у разі потреби), період переміщення пального/спирту етилового не може перевищувати 30 календарних днів.

 

Про «акцизні» зміни до ПКУ, що запрацюють з 01.07.2019, ішлося в матеріалі-коментарі «Акцизний податок, адміністрування реалізації пального та спирту етилового» сервісу «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»