Мінфін презентував для громадського обговорення проект постанови КМУ "Про затвердження Порядку ведення Єдиного державного реєстру суб’єктів господарювання, які отримали ліцензії на право виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним, та місць виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України".

Він представлений у формі узагальнюючого проекту НПА, який передбачає затвердження Порядку ведення Єдиного державного реєстру суб’єктів господарювання, які отримали ліцензії на право виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним, та місць виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним, а також внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України.

Згідно із законодавчими змінами з 1 липня 2019 року запроваджується, зокрема, ліцензування діяльності усіх суб’єктів господарювання, які здійснюють виробництво, зберігання, оптову та роздрібну торгівлю пальним.

Крім того, зміни стосуються розширення переліку продукції, для виробництва якої використовується спирт етиловий за нульовою ставкою акцизного податку, а також питань, пов’язаних з роботою окремих  реєстрів (Єдиного реєстру акцизних накладних, Єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників і рівнемірів-лічильників рівня пального у резервуарі тощо).

Діючі на даний час нормативно-правові акти з врегулювання зазначених вище питань не дають можливості суб’єктам господарювання та контролюючим органам реалізувати норми ПКУ та Закону № 481, що набирають чинності з 1 липня 2019 року.

 

Чи вважати компенсацію вартості пального додатковим благом для найманого працівника, дізнайтесь із матеріалу газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»