ГУ ДФС у м. Києві повідомляє: при виправленні помилок, допущених в податковій декларації екоподатку за IV квартал 2018 р. необхідно зазначити правильні показники з урахуванням уточнень за викиди двоокису вуглецю.

За IV квартал 2018 року, в якому виявлені помилки, подається уточнююча декларація з окремо виділеним в додатку 1 за викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення (двоокису вуглецю).

В додатку 1 за викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення (розрах. №1) до декларації екоподатку за IV квартал 2018 р. при відображенні забруднюючої речовини (двоокису вуглецю) необхідно залишити в рядку 4; 4.1 податкове зобов’язання по коду забруднюючої речовини (двоокису вуглецю) 243.4.1 зі ставкою 0,41 грн. за тонну.

Зазначити показники рядка 5 податкове зобов’язання, що уточнюється - податкове зобов’язання по поданій звітній декларації в додатку 1 (р. 4).

Показники рядків 5.2 зобов’язання, що зменшується – сума різниці між цими рядками 5 та 4.

В додатку 1 за викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення (розрах. №2) до декларації екоподатку за IV квартал 2018 р. при відображенні інших стаціонарних джерел забруднення (без двоокису вуглецю) необхідно залишити в рядку 4; 4.1 податкове зобов’язання забруднюючої речовини (без двоокису вуглецю).

Зазначити показники рядка 5 податкове зобов’язання, що уточнюється – "0".

Показники рядків 5.1 зобов’язання, що збільшується – сума різниці між цими рядками 5 та 4.

Також відобразити рядок 6 розмір штрафу та рядок 7 суму штрафу (р.5.1* р.6).

За відсутності помилок в інших додатках (за іншими видами об’єктів оподаткування), що подавалися разом із декларацією, яка уточнюється, такі типи додатків до уточнюючої декларації не додаються.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»