Доходи, одержані платником податку у вигляді безоплатного відвідування культурно-розважальних (корпоративних) заходів не є додатковим благом, однак включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу як інші доходи  (пп. 164.2.20 ПКУ) та оподатковуються ПДФО й військовим збором на загальних підставах. Відповідні роз’яснення фахівців ДФСУ викладені в ІПК від 21.03.2019 р. № 1142/6/99-99-13-02-03-15/ІПК.

Водночас контролери погодились: вартість безоплатного відвідування культурно-розважальних (корпоративних) заходів не є виплатою, яка включається до заробітної плати або до суми винагороди за цивільно-правовим договором. Отже, зазначений дохід не є базою нарахування ЄСВ.

 

Податкових агентів може зацікавити матеріал «Запросили партнерів на корпоратив й оплатили проживання: оформлення та податкові наслідки» сервісу «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до цього та інших матеріалів сервісу «Інтерактивна бухгалтерія» - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»