Уряд вніс зміни до Правил дорожнього руху, затверджених.

Рішення прийняте для забезпечення контролю за наявністю договорів обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів відповідними підрозділами Національної поліції України.

Рішення уточнює перелік документів, які підтверджують наявність страхового захисту у власників наземних транспортних засобів, та впроваджує можливість для власників підтвердити наявність внутрішнього електронного договору обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів відомостями в єдиній централізованій базі даних, оператором якої є Моторне (транспортне) страхове бюро України.

Постанова забезпечить підвищення рівня безпеки дорожнього руху та сприятиме підвищенню рівня довіри до страховиків.

Як відобразити в бухгалтерському обліку підприємства наслідки ДТП на службовому автомобілі? А якщо після ДТП є не лише завдані підприємству збитки у вигляді пошкодженого автомобіля, але й постраждала третя особа?

Відповіді на найбільш актуальні питання бухобліку наслідків ДТП читайте у статті газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

 


 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»