Податківців запитали: яка сума пільги з податку на прибуток (у тому числі, якщо переноситься збиток з попереднього року у звітний) зазначається у Звіті про суми податкових пільг за звітний рік у разі застосування її у II та IV кварталах, якщо у IV кварталі сума пільги є меншою, ніж у II кварталі, та який строк користування такою пільгою?

Враховуючи те, що розрахунок пільги з податку на прибуток здійснюється на підставі показників декларації з податку на прибуток, яка заповнюється наростаючим підсумком з початку року, у Звіті про суми податкових пільг за звітний рік має зазначатися сума податку на прибуток, яка не сплачена до бюджету, розрахована на підставі показників декларації за звітний (податковий) рік.

При цьому строк користування такою пільгою, у разі застосування її у II та IV кварталах, є період з першого календарного дня II кварталу по останній календарний день звітного року.

Див. роз'яснення з категорії 102.22 розділу «Запитання – відповіді з Бази знань» ЗІР (zir.sfs.gov.ua).

Додатково пропонуємо ознайомитись із матеріалами теми тижня: "Декларація з податку на прибуток" сервісу "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" – скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

 


 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»