Порядок реєстрації у митному реєстрі об’єктів права інтелектуальної власності, які охороняються відповідно до закону регулюється наказом Мінфіну від 30.05.2012 № 648. Для включення об’єкта права інтелектуальної власності (далі – ПІВ) до митного реєстру правовласник подає до ДФС заяву про сприяння захисту майнових ПІВ (далі – Заява), та документи і відомості, що зазначені у п. 2.3 Порядку № 648.

Заяву та додані до неї матеріали можна подати як у паперовому так і в електронному вигляді. Але у разі подання Заяви та копій документів в електронному вигляді завірених цифровим підписом правовласника, то докменти вже в паперовому вигляді не подаються.

У разі відповідності поданих Заяви й матеріалів, доданих до неї, вимогам Порядку № 648 структурний підрозділ ДФС, до функцій якого належить сприяння захисту ПІВ, здійснює реєстрацію відповідного об’єкта ПІВ у митному реєстрі шляхом внесення інформації в електронному вигляді до єдиної автоматизованої інформаційної системи органів ДФС (п. 2.6 Порядку № 648).

Таким чином внесення передоплати за реєстрацію прав інтелектуальної власності в митному реєстрі законодавчо не передбачено.

Про новий порядок оподаткування посилок із-за кордону читайте тут.

Для отримання доступу до вищезазначеного та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.


 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»