На офіційному веб-порталі ВРУ розміщено проект Закону України "Про внесення зміни до Податкового кодексу України з метою упередження розкрадання коштів в сфері оборонного замовлення" № 10179 від 22.03.2019 р.

Метою законопроекту є призупинити українцями сплату військового збору з доходів громадян до закінчення міжнародного аудиту Державного концерну "Укроборонпром" та розслідування фактів, оприлюднених у засобах масової інформації щодо зловживань в Державному концерні "Укроборонпром" та причетності до цього посадових осіб.

Законопроектом пропонується доповнити підрозд. 10 розд. ХХ ПКУ п. 162 такого змісту: "162. Тимчасово призупинити дію пункту 161 підрозділу 10 розділу ХХ цього Кодексу до закінчення міжнародного аудиту Державного концерну "Укроборонпром" та розслідування фактів, оприлюднених у засобах масової інформації щодо зловживань в Державному концерні "Укроборонпром" та причетності до цього посадових осіб".

Прийняття запропонованих змін дозволить упередити розкрадання коштів в сфері оборонного замовлення через призупинення сплати громадянами зі своїх доходів військового збору.

Розглянути найпоширеніші види порушень у частині нарахування, утримання, сплати й звітування з ПДФО та військового збору та, які штрафні санкції загрожують за ці порушення, можна в матеріалі газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»