Щодо питання верифікації нормативної грошової оцінки кожної окремої земельної ділянки слід звертатися до Державного кадастрового реєстратора, яким внесено відомості про нормативну грошову оцінку таких ділянок. Про це ідеться в листі ДФСУ від 22.02.2019 р. № 8919/6/99-99-12-02-03.

Водночас нагадуємо, що не так давно у категорії 108.02.04 розділу «Запитання – відповіді з Бази знань» ЗІР (zir.sfs.gov.ua) було розміщене роз’яснення, в якому фахівці ДФСУ повідомили:

«Для обчислення податкових зобов’язань по єдиному податку на 2019 рік юридичними особами – платниками єдиного податку четвертої групи використовується нормативна грошова оцінка земель сільськогосподарського призначення (сільськогосподарських угідь: ріллі, сіножатей, пасовищ і багаторічних насаджень) по кожній земельній ділянці окремо.

При цьому для отримання інформації щодо нормативної оцінки земельних ділянок необхідно звертатися до територіальних підрозділів Держгеокадастру за місцем розташування земельних ділянок».

Платникам плати за землю корисним може бути матеріал «Звітуємо з плати за землю за 2019 рік» сервісу «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до цього та інших матеріалів сервісу «Інтерактивна бухгалтерія» - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»