Чи може юрособа-єдинник групи 4 подати розрахунок частки сільськогосподарського товаровиробництва з уточненими показниками? Відповідь контролерів на дане питання розміщена в категорії 108.02.05 розділу «Запитання – відповіді з Бази знань» ЗІР. (zir.sfs.gov.ua).

Як роз’яснили фахівці ДФСУ, подання уточнюючого розрахунку частки сільськогосподарського товаровиробництва окремо від податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи не передбачено.

Юрособа – платник єдиного податку четвертої групи при виявленні помилки, що міститься у раніше поданому розрахунку частки сільськогосподарського товаровиробництва, може заповнити та подати уточнюючий розрахунок частки сільськогосподарського товаровиробництва (у тому числі в електронному форматі) тільки у складі уточнюючого розрахунку платника єдиного податку четвертої групи.

 

З огляду на початок сезону польових робіт сільгоспвиробникам може бути цікавим матеріал «Сезонна й тимчасова робота: організація та оплата праці» сервісу «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до цього та інших матеріалів сервісу «Інтерактивна бухгалтерія» - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»