Податківці запевняють, що санкції передбачені п. 120.3 ПКУ не застосовуються:

  • у разі самостійного виправлення інформації (коду особи, коду пов'язаності, коду типу предмета операції, коду сторони операції тощо) у Звіті про контрольовані операції (далі – Звіт) та документації з ТЦУ;

 або

  • при виявленні такої невідповідності податківцями.

Таке твердження справедливе за умови, що інформація щодо найменування особи - сторони контрольованої операції та вартісні показники контрольованих операцій зазначені у графах 20 розділу "Відомості про контрольовані операції" Додатка 4 та  основної частини "Загальні відомості про контрольовані операції" Звіту не змінюється.

Не передбачено штрафних санкцій і у разі самостійного виправлення методологічних помилок, допущених при складанні Звіту, що не призвели до недекларування або несвоєчасного декларування контрольованих операцій у раніше поданому Звіті.

Див. роз'яснення з категорії 137.10 розділу «Запитання – відповіді з Бази знань» ЗІР (zir.sfs.gov.ua).

 

Корисним на цю тему буде також наступний матеріал: "ТЦУ-документація: структура та стислий зміст" сервісу "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" – скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»