Положення про Державну податкову службу України та Державну митну службу України затверджені постановою КМУ від 06.03.2019 р. № 227.

Список завдань, які виконуватимуть податківці налічує 85 позиций, а митники – 68.

Відзначимо, що постанова запрацювала із 20.03.2019, однак повноваження ДПС в частині ліцензування діяльності з виробництва, оптової, роздрібної торгівлі та зберігання пального набирають чинності з 01.07.2019.

До того ж Державна митна служба, її територіальні органи виконують встановлені законодавчими та іншими нормативно-правовими актами функції та повноваження органів доходів і зборів до внесення до таких актів відповідних змін у частині, що стосується повноважень Державної митної служби, її територіальних органів. Державну митну службу розміщують за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівська, 11г.

Одночасно Уряд прийняв розпорядження від 20.03.2019 р. № 162-р та № 163-р, якими оголосив конкурс на зайняття вакантних посад голів новоутворених служб.

 

Рано чи пізно, до кожного платника податків приходить податкова перевірка, та, звісно, ліпше бути готовим до неї. У видах, строках і підставах для податкових перевірках допоможуть розібратися матеріали теми тижня «Податкові перевірки».

Для отримання доступу до матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»