ГУ ДФС у Запорізькій області повідомляє: платники ЄП третьої групи, які перевищили у податковому (звітному) періоді обсяг доходу 5 млн. грн., до суми перевищення застосовують ставку ЄП у подвійному розмірі ставок, визначених п. 293.3 ПКУ.

У разі перевищення протягом календарного року встановленого обсягу доходу платниками ЄП третьої групи (5 млн. грн.) необхідно перейти на загальну систему оподаткування з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) кварталом, у якому відбулося таке перевищення.

Заява про відмову від застосування спрощеної системи оподаткування подається не пізніше 20 числа місяця, наступного за календарним кварталом, у якому допущено перевищення обсягу доходу.

Якщо платник ЄП не подає заяви про відмову від спрощеної системи оподаткування добровільно, реєстрація платником ЄП може бути анульована шляхом виключення з реєстру платників ЄП за рішенням фіскального органу, прийнятим на підставі акта перевірки, - з першого числа місяця, наступного за кварталом, у якому допущено порушення.

 

Як правильно заповнити податкову декларацію юрособи — єдинника 3-ї групи, читайте в матеріалі газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»