Платниками збору не можуть бути особи, які постійно проживають, у тому числі на умовах договорів найму, у селі, селищі або місті, радами яких встановлено такий збір (п. «а» п.п. 268.2.2 ПКУ). Про це нагадали податківці, пояснюючи в ІПК від 07.03.2019 р. № 956/6/99-99-12-02-03-15/ІПК чи відносять до послуг проживання працівників на підставі укладених трудових договорів у будинку, який належить (обліковується на балансі) філії.

Так, фахівці ДФС відзначили, що до послуг з тимчасового розміщення (проживання) не належать розміщення юрособою своїх працівників у засобі розміщення, що йому належить (п. 4 Порядку надання послуг з тимчасового розміщення (проживания), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.03.2006 р. № 297).

Отже, працівники та члени їх сімей, які проживають на підставі укладених трудових договорів у будинку, який належить (обліковується на балансі) філії, не є платниками турзбору.

 

Читайте також статті "Турзбір-2019: як застосовувати нові правила" та "Туристичний збір – 2019: нові ставки та порядок справляння" газети "Інтерактивна бухгалтері"

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»