ГУ ДФС у Тернопільській області, повідомляє, що саме подання не пізніше 20 лютого загальної та звітної податкових декларацій з ЄП 4 групи з додатками є підставою для розгляду питання щодо можливості переходу сільгосптоваровиробника на спрощену систему оподаткування та реєстрації платником ЄП 4 групи.

Рішення про включення сільгосптоваровиробника до Реєстру платників ЄП 4 групи приймається після виконання перевірки дотримання вимог обрання спрощеної системи, а також камеральної перевірки поданих податкових декларацій з ЄП 4 групи, термін проведення якої встановлений п. 76.3 ПКУ та складає тридцять календарних днів.

Отже, контролюючий орган за місцем обліку (місцезнаходженням) юрособи надає письмову вмотивовану відмову у реєстрації платником ЄП 4 групи та включення до Реєстру платників ЄП 4 групи протягом тридцяти календарних днів, що настають за останнім днем граничного строку подання податкових декларацій з ЄП 4 групи.

 

Про умови перебування на 4 групі єдиного податку, читайте в матеріалі газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»