На підставі інформації СБУ інспекторами праці Управління Держпраці у Чернівецькій області спільно з представниками обласних структур СБ, ДФС, Нацполіції здійснено комплексні заходи з питань виявлення не задекларованої праці  у комерційній  установі, що надає клієнтам інформаційні послуги.

У ході проведеної роботи в офісному приміщенні  виявлено 78 працівників (у тому числі двох неповнолітніх) безпосередньо під час виконання ними трудових функцій. Працівники надавали інформацію клієнтам товариства у телефонному режимі.

Головними державними інспекторами Держпраці  під час інспекційного відвідування  встановлено, що в товаристві відсутні будь-які документи, які врегульовували б трудові відносини між працівниками та  роботодавцем.

За порушення трудового законодавства, у частині належного оформлення зайнятості, на товариство накладено штраф у сумі 9 764 820 гривень.

За повідомленням Держпраці.

 

Про перевірки Держпраці та працевлаштування працівників йшлося у матеріалах теми тижня газети «Інтерактивна бухгалтерія» за посиланням.

Для отримання доступу до матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»