Мінпромполітики на виконання норм Закону України «Про утилізацію транспортних засобів» від 04.07.2013 р. № 421-VII затвердило форми:

  • звіту про виробництво транспортних засобів підприємствами, що виробляють (виготовляють) транспортні засоби та взяли на себе зобов’язання забезпечити утилізацію транспортних засобів власного виробництва;
  • звіту про виконання зобов’язань підприємствами, що виробляють (виготовляють) транспортні засоби та взяли на себе зобов’язання забезпечити утилізацію транспортних засобів власного виробництва.

Окрім самих форм звітів, затверджено й порядок їх подання. Так, зазначені вище звіти подають щороку до 1 березня поточного року до органу Мінпромполітики.

Звіт підписується керівником суб’єкта господарювання або фізичною особою — підприємцем і скріплюється печаткою (за наявності).

Наказ Мінпромполітики «Про затвердження форми та порядку подання звітів підприємств, що виробляють (виготовляють) транспортні засоби та взяли на себе зобов’язання забезпечити утилізацію транспортних засобів власного виробництва» від 25.11.2013 р.  № 63.

Набирає чинності з дня офіційного опублікування.

Станом на 18.12.2013 р. не опублікований

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»