У податковій накладній зазначаються, зокрема, такій обов’язків реквізити як назва продавця/покупця та опис (номенклатура) товарів/послуг. Чи можна в податковій накладній зазначати скорочену назву продавця/покупця, а також зазначати найменування товару іноземною мовою? Чи не доведеться виправляти помилки в такому випадку?

У разі якщо обов’язковий реквізит податкової накладної, який стосується повної або скороченої назви продавця/покупця відповідає назві, зазначеній в статутних документах таких осіб, або обов’язковий реквізит податкової накладної, який стосується податкового номера продавця/покупця, відповідає номерам зазначеним в Реєстрі платників податку на додану вартість, з додатковим зазначенням числових номерів філії, то податкова накладна виправленню не підлягає.

У разі якщо обов’язковий реквізит, який стосується опису (номенклатури) товарів/послуг зазначений іноземною мовою з причини неможливого перекладу з іноземної мови торгової марки або найменування товару на державну мову та з метою збереження ідентифікації такого товару та за умови, що це не заважає ідентифікувати здійснену операцію, її зміст (товар/послугу, що постачаються), період, сторони та суму податкових зобов’язань, то така податкова накладна виправленню не підлягає.

Див. ІПК ГУ ДФС у м. Києві від 19.02.2019 р. № 614/ІПК/26-15-12-01-18.

 

Більше про порядок складання і реєстрації податкових накладних і розрахунків коригування до них ми читайте в рубриці «Аналітичні матеріали»/«ПДВ»/«Податкова накладна».

Для отримання доступу до матеріалів сервісу «Інтерактивна бухгалтерія» — скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»