ГУ ДФС у Черкаській області на власній сторінці у соціальній мережі Facebook роз’яснило, як у податковій декларації платника єдиного податку другої групи заповнюється поле «Фактична чисельність працівників у звітному періоді», якщо кожного місяця чисельність найманих осіб або осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, була різною.

Так, враховуючи, що для єдинників групи 2 однією з основних умов перебування на спрощеній системі оподаткування є не перевищення 10-ти найманих працівників, то у полі «Фактична чисельність працівників у звітному періоді» податкової декларації платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця зазначається найбільша чисельність працівників за будь-який місяць податкового (звітного) періоду. 

 

Увазі ФОП-платників єдиного податку пропонуємо матеріал «Декларація фізособи-єдинника: правила заповнення» сервісу «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до цього та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»