ДФС у грудні минулого року розпочала операцію «Зимовий курорт». Її мета – максимальне залучення суб’єктів господарювання, які надають послуги з тимчасового проживання, харчування, оренди спортивного спорядження для зимового відпочинку, готелів до процесу легального працевлаштування та виведення зарплат з «тіні». Про це повідомив в.о. Голови ДФС Олександр Власов.

«Організація відпочинку туристів взимку потребує суттєвого збільшення роботодавцями кількості найманих осіб, адже гірські регіони України – Закарпатська, Львівська, Івано-Франківська, Чернівецька області – все більше і більше приваблюють відпочиваючих. Отже,  майже за три місяці зимового курортного сезону маємо офіційно працевлаштованих 93 тис. найманих осіб. Тільки у лютому – понад 23 тис., що на 13% більше, ніж у січні», – зазначив Олександр Власов.

Найбільша кількість легалізованих працівників зафіксована в готельному бізнесі та подібних закладах тимчасового розміщення цих областей: 1,5 тис. працівників, за неповний лютий – 257.

Крім того, суб’єктами господарювання, діяльність яких пов’язана з розмiщенням на перiод вiдпустки та iншого тимчасового проживання, працевлаштовано 304 особи, у т.ч. у лютому легалізована праця 31 людини.

За даними ДФС.

 

Які документи підтверджують офіційне працевлаштування  читайте у матеріалі.

Для отримання доступу до вищезазначеного та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»