Податківці запевняють, що заповнення ціни постачання одиниці товарі/послуги (графа 7 податкової накладної) з більше ніж двома знаками після коми не є порушенням Порядку заповнення податкової накладної або причиною зупинення чи відмови її реєстрації у ЄРПН.

Водночас вони зауважують, що необхідною кількістю знаків після коми у кількісному показнику вважається величина, якої достатньо для правильного розрахунку вартісного показника у графі 10 ПН та рядків І – ІХ розділу "А" ПН.

Розрахунок вартісного показника, у якому внаслідок добутку показників граф 6 та 7 ПН отримується число, у якому кількість знаків після коми перевищує два, вважається правильним якщо з метою скорочення такої кількості знаків до другого знаку після коми округлення не призводить до збільшення такого знаку на "1" (одиницю).

Див. ІПК ДФС від 13.02.2019 р.  № 525/6/99-99-15-03-02-15/ІПК.

 

Корисним на цю тему буде також наступний матеріал: «Вартісні та кількісні показники податкової накладної: знаки після коми у ціні та наслідки відхилень» сервісу «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу «Інтерактивна бухгалтерія» – скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»