Кабмін розпорядженням № 76-р затвердив перелік товарів та (або) галузей економіки, для яких НБУ має право встановлювати винятки та (або) особливості запровадження заходу захисту, передбаченого абз. першим ч. першої ст. 13 Закону про валюту.

Вищезгаданий перелік налічує 6 позицій таких як: товари, які експортуються та (або) імпортуються для потреб угоди про розподіл продукції та передбачені такою угодою; послуги, роботи (крім транспортних і страхових), права інтелектуальної власності та (або) інші немайнові права, що експортуються, тощо.

Постановою № 104 затверджено Порядок видачі висновку щодо продовження граничних строків розрахунків за окремими операціями з експорту та імпорту товарів, установлених НБУ.

Цей Порядок визначає механізм видачі висновків щодо продовження граничних строків розрахунків за окремими операціями з експорту та імпорту товарів, установлених НБУ, перелік документів, які подаються для видачі висновку, підстави для відмови у видачі висновку або залишення документів без розгляду і перелік товарів, за якими документи для видачі висновку залишаються без розгляду.

Дія даного Порядку поширюється на всіх резидентів незалежно від форми власності.

 

Про порядок оформлення й обігу електронних касових документів, читайте в матеріалі газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»