На підставі звернення громадян про порушення щодо  них законодавства про працю, а також на підставі матеріалів ДФС щодо фактів неналежного оформлення працівників, держінспектори  Управління Держпраці у Чернівецькій області провели інспекційне відвідування одного із суб’єктів господарювання.

Для проведення контролю держінспектори намагалися потрапити до суб’єкта господарювання за місцем здійснення ним діяльності.

Однак, ні з ким із керівників, чи будь ким іншим із представників підприємства сконтактувати  не вдалося. Жодного документу, необхідного для проведення інспекційного відвідування роботодавець не надав.

В подальшому керівництву підприємства було адресовано  вимогу про надання в певний часовий термін ділової документації,  необхідної для проведення інспекційного відвідування.

Однак, у визначений  термін суб’єкт господарювання так і не надав інспекторам необхідні відомості.

В результаті інспектори кваліфікували такі дії як створені перешкод  у проведенні заходу контролю у сфері законодавства про працю, за що слідує штраф у 100 -  кратному розмірі мінімальної зарплати (417 300 гривень).

За повідомленням сайту Управління Держпраці у Чернівецькій області.

 

Про належне оформлення працевлаштування працівників йшлося у матеріалах теми тижня «Перевірки Держпраці: працевлаштування працівників» читайте в газеті «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»