Придбання бібліотечних фондів здійснюється за рахунок капвидатків (КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування»). При цьому, якщо договорами закупівлі передбачена попередня оплата, то її перераховують відповідно до вимог п. 21 Постанови № 117.

Цей пункт, як відомо, передбачає, що попередня оплата за капітальними видатками має спрямовуватись виконавцям робіт, надавачам товарів і послуг (крім нерезидентів) на небюджетні рахунки, відкриті на їх ім'я в органах Казначейства, незалежно від суми відсотку попередньої оплати.

Остаточні розрахунки за договором здійснюються шляхом перерахування коштів на рахунок виконавця робіт, надавача товарів і послуг, зазначений у договорі: на небюджетний рахунок, відкритий в органі Казначейства, або на розрахунковий рахунок, відкритий в установі банку.

Див. лист ДКСУ від 17.01.2019 р. № 16-04-04/1193.

 

Корисним на цю тему буде також наступний матеріал: «Нововведення у застосуванні КЕКВ діють із 01.01.2019» сервісу «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу «Інтерактивна бухгалтерія» – скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»