ГУ ДФС у Дніпропетровській області доводить до відома роботодавців, що у разі якщо база нарахування ЄСВ не перевищує розміру мінімальної заробітної плати (далі - МЗП), встановленої законом на місяць, за який отримано дохід, сума ЄСВ розраховується як добуток розміру МЗП, встановленої законом на місяць, за який нараховується зарплата (дохід), та ставки ЄСВ (ч. 5 ст. 8 Закону України від 08.07.2010 р. № 2464-VI).

Умовою застосування зазначеної норми є перебування найманого працівника у трудових відносинах повний календарний місяць або відпрацювання всіх робочих днів звітного місяця.

У разі звільнення або прийняття працівника на основне місце роботи протягом місяця, в якому нарахована зарплата за відпрацьований час не перевищує розміру МЗП, встановленої законом на місяць, сума ЄСВ розраховується з фактично нарахованої зарплати незалежно від її розміру.

 

Які дії роботодавця в разі не донарахування ЄСВ до мінімального страхового внеску  та, як виправити помилку у формі № Д4 читайте у матеріалі.

Для отримання доступу до вищезазначеного та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»