На Урядовому порталі розміщено Постанову № 74, якою Уряд вніс зміни до деяких постанов Кабміну з питань військового обліку призовників і військовозобов’язаних.

Документом передбачено:

  • покладання на військові комісаріати завдань щодо забезпечення ведення Єдиного держреєстру військовозобов’язаних;
  • спрощення процедури проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком;
  • удосконалення порядку організації взаємодії місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій з військовими комісаріатами з питань військового обліку;
  • удосконалення контролю за виконанням посадовими особами, призовниками і військовозобов'язаними встановлених правил військового обліку громадян України.

 

У разі прийняття на роботу осіб, передусім чоловічої статті, роботодавці зіштовхуються з обов’язком вести персональний облік відомостей щодо призовників і військовозобов’язаних. Як його виконувати роботодавцям, читайте в матеріалі газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»