Під час сеансу телефонного зв’язку «гаряча лінія» щодо актуальних питань сплати акцизного податку, ліцензування виробництва та реалізації алкогольних та тютюнових виробів, фахівцями ГУ ДФС у Львівській області була надана відповідь, зокрема, на питання: «Які помилки, допущені у звіті про обсяги виробництва та/або обігу (в тому числі імпорту та експорту) спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, тягнуть накладення штрафу як за подання звіту з недостовірними відомостями?».

Так, за роз’ясненнями контролерів,  поданням звіту з недостовірними відомостями, що тягне накладення штрафу, вважається відображення у звіті недостовірних даних щодо обсягів виробництва та/або обігу спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Окрім того, відображення у звіті інформації щодо суб’єкта господарювання та/або його контрагентів, за якою неможливо однозначно ідентифікувати їх відношення до відображених обсягів виробництва та/або обігу спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, також вважається поданням звіту з недостовірними відомостями.

 

Реалізаторам спирту етилового цікавим може бути матеріал «Акцизний податок, адміністрування реалізації пального та спирту етилового» сервісу «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»