У разі якщо при заповнені додатка ВП виправляються показники, відображені у рядках 01 "Дохід від будь-якої діяльності (за вирахуванням непрямих податків), визначений за правилами бухгалтерського обліку" та 02 "Фінансовий результат до оподаткування (прибуток або збиток), визначений у фінансовій звітності відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності (+, -)" декларації за минулий звітний (податковий) період, платник повинен подати виправлену фінансову звітність.

Така фінзвітність може бути подана в електронній та паперовій формі.

При цьому, у разі подання виправленої фінзвітності в електронній формі декларація подається після подання такої фінзвітності.

У разі подання виправленої фінзвітності в паперовій формі, така звітність подається до ДФС за основним місцем обліку з супровідним листом.

Крім того, платники мають право скористатися нормами п. 46.4 ПКУ щодо подання доповнення до декларації, яке може бути складено за довільною формою та буде використано ДФС при аналізі показників такої декларації.

Таке доповнення подається з поясненням мотивів його подання.

Див. роз'яснення з категорії 102.23.02 розділу "Запитання – відповіді з Бази знань" ЗІР (zir.sfs.gov.ua)

 

Корисним на цю тему буде також наступний матеріал: "Додаток ВП: виправлення помилок із податку на прибуток поточною декларацією" сервісу "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" – скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»