ГУ ДФС у Київській області повідомляє про те, що сільськогосподарським товаровиробникам – юрособам для набуття або підтвердження у 2019 р. статусу платника ЄП групи 4 потрібно не пізніше 20 лютого 2019 р. надати податкову звітність:

  • контролюючому органу за основним місцем обліку платника – загальну податкову декларацію щодо всієї площі сільгоспугідь та/або земель водного фонду, з яких справляється податок, із додатками "Відомості про наявність земельних ділянок" та "Розрахунок частки с/г товаровиробництва за 2018 р.";
  • контролюючим органам за місцем розташування земельних ділянок – звітні податкові декларації окремо щодо кожної земельної ділянки з додатками "Відомості про наявність земельних ділянок" (декларації подаються окремо за кожним кодом КОАТУУ за місцезнаходженням земельних ділянок).

Підставами для анулювання реєстрації платника ЄП групи 4 є:

  • неподання повного пакету податкової звітності з обов’язковими додатками до контролюючих органів за місцем основного обліку та за місцезнаходженням земельних ділянок (ч. 5 п. 299.10 ПКУ),
  • менший, ніж 75% розмір частки сільськогосподарського товаровиробництва юрособи у попередньому році (ч. 4 п. 299.10 ПКУ).

Подати звітність вчасно та швидко можна в онлайн-сервісі Liga:REPORT.

Швидкий та зручний онлайн-сервіс звітності Liga:REPORT для юридичних осіб зі знижкою 60%.

Тут є все для подання річної звітності до усіх держорганів!

Деталі акції

 

Загальновідомо, що платників єдиного податку поділено на чотири групи, для кожної з яких установлено особливі умови, що залежать від обсягу доходу, кількості найманих працівників та виду діяльності. Про особливу, четверту, групу, до якої можуть потрапити лише сільгоспвиробники, читайте в матеріалі газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»