Представники Казначейства переконані, що відзвітувати про цільове використання авансу, отриманого на придбання будівельних матеріалів, виробів та конструкцій, необхідних для виконання робіт і вартість яких включається до вартості будівельних робіт, можна на підставі примірних форм первинних облікових документів у будівництві № КБ-2в "Акт приймання виконаних будівельних робіт".

Обґрунтуванням вартості придбання будівельних матеріалів, виробів та конструкцій можуть слугувати рахунки та накладні на відпуск ТМЦ, що придбавалися для виконання будівельних робіт у звітному періоді.

Крім того, казначеї звертають увагу, що типові форми № КБ-2в призначені для обліку обсягів та обґрунтування вартості виконаних будівельних робіт у звітному періоді на об'єкті, яка визначається відповідно до Правил визначення вартості будівництва ДСТУ Б Д.1.1-1:2013.

При цьому, витрати на придбання матеріальних ресурсів без зазначення витрат на їх встановлення у проектне положення ДСТУ Б Д.11-1:2013 не передбачається.

Див. лист ДКСУ від 10.12.2018 р.  № 16-10-08/20537

 

Корисним на цю тему буде також наступний матеріал: "На якому субрахунку бюджетній установі обліковувати сантехнічне обладнання та матеріали" сервісу "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" – скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»