Під час заповнення податкової накладної постачальник – платник ПДВ забув проставити позначку імпортованого товару. Чи можна на підставі такої податкової накладної включати суму ПДВ до складу податкового кредиту?

Враховуючи те, що позначка ознаки імпортного товару НЕ включена до переліку обов’язкових реквізитів податкової накладної, який встановлено п. 201.1 ПКУ, а її наявність не створює перешкод для ідентифікації здійснення операції заповнення (або не заповнення) графи 3.2 розділу Б податкової накладної не впливатиме на право відображення податкового кредиту з ПДВ у покупця таких товарів (за умови правильного заповнення обов’язкових реквізитів податкової накладної, її реєстрації в ЄРПН та дотримання інших вимог ПКУ щодо формування податкового кредиту).

Див. ІПК ДФСУ від 30.01.2019 р. № 319/6/99-99-15-03-02-15/ІПК.

 

Більше про порядок складання і реєстрації податкових накладних і розрахунків коригування до них ми читайте в рубриці «Аналітичні матеріали»/«ПДВ»/«Податкова накладна».

Для отримання доступу до матеріалів сервісу «Інтерактивна бухгалтерія» — скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»