На офіційному порталі ДФС податківці розмістили лист № 3037/7/99-99-12-03-04-17 в якому роз’яснили справляння у 2019 році рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України.

Порядок справляння рентної плати регламентується ст. 254 ПКУ. Ставки рентної плати встановлено окремо для кожного виду користування радіочастотним ресурсом України у гривнях до одиниці виміру залежно від діапазону радіочастот та виду радіозв’язку (п. 254.4 ПКУ).

При цьому слід зазначити, що п. 4 розд. ХІХ ПКУ встановлено, що Кабмін має щороку до 1 червня у разі необхідності вносити до Верховної Ради України проект закону про внесення змін до ПКУ щодо ставок оподаткування, визначених в абсолютних значеннях, з урахуванням індексів цін виробників промислової продукції з рентної плати.

Однак відповідні зміни до ПКУ на 2019 рік не внесено, тому ставки рентної плати залишаються на рівні 2018 році. Порядок обчислення та сплати рентної плати у 2019 році не змінився.

Форма Податкової декларації рентної плати з розрахунком, затверджена наказом Мінфіну  № 719.

 

Подати звітність з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом вчасно та швидко можна в онлайн-сервісі Liga: REPORT.

Найвигідніша ціна року на онлайн-сервіс звітності Liga:REPORT для юридичних осіб! Знижки до –60%!

Отримати знижку

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»